TESLİMAT ŞARTLARI
Siparişleriniz Gününde ve Saatinde Teslim...

1. www.orkidecicekcilikrize.com sitemizdeki bütün ürünler mağazamızda itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır.
Bu ürünler Rize sınırları içersinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

2. Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, isim soyadı alınarak teslim edilir.

3. Aynı gün teslimat için çiçek siparişinizi en geç saat 19:00 ye kadar vermeniz gerekmektedir, 19:00 den sonra verilen siparişlerin dağıtımı ertesi gün ilk teslim saatleri kapsamında yapılacaktır.

4. Belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

5. Belli tarihlerde bulunan bazı özel günlerde dağıtımlarda teslimat saat aralıklarımız geçerli değildir, yoğunluk nedeni ile gün içinde teslim edilecektir, bu konudan siz değerli müşterilerimizin anlayışını bekleriz.

6. Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde bulunduğumuz ortam bir internet ortamı (elektronik) olduğundan bazen karşılıklı elektronik postaların gelmemesi görülebilmektedir bu doğrultuda siparişlerde sorun yaşanabilmektedir.

7. Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.

8. Yapılan yanlış ödeme veya sipariş iptallerinde kredi kartınıza ilgili tutarların iadeleri aynı gün yapılacaktır.

9. Rize dışı ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde firmamızında üyesi olduğu teleflor derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır.

10. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.